DOTRO Telecom

DOTRO Telecom a fost infiintata in anul 2007, cu capital 100% privat romanesc, dorind sa aduca inovatie pe piata telecomunicatiilor din Romania. Am plecat la drum cu o echipa tanara, cu experienta in oferirea serviciilor de internet si date.

Ne-am stabilit un obiectiv clar: 

"CLIENT MULTUMIT"

Pentru atingerea acestui obiectiv am creat un portofoliu de servicii care sa satisfaca si cele mai inalte standarde. Am dorit sa fim cat mai aproape de client, sa venim mereu in intampinarea lui cu solutii inovatoare, competitive, dar si avantajoase din punct de vedere financiar.

Timpul a demonstrat ca principalele motive ale clientilor de a lucra cu DOTRO sunt membrii echipei si nivelul ridicat de "customer care". Acesta a fost inca de la inceput principalul nostru obiectiv, pe care dorim sa-l perfectionam continuu pentru ca a fost si va fi o promisiune pentru clienti.

Deviza noastra:

" NU TE TEME SA INAINTEZI, TEME-TE DOAR DE INCREMENIRE! "

Principiile echipei DOTRO:
  •  oferim clientilor nostri servicii de calitate, de incredere si un foarte bun raport calitate/pret
  •  incercam sa intelegem si mai ales sa anticipam cerintele clientilor nostri privind comunicarea si dezvoltam solutii cat mai avantajoase si practice
  •  orice membru al echipei noastre va actiona cu profesionalism, onestitate si impartialitate

Succesul acestei strategii este demonstrat de peste cei 500 de clienti companii care au ales serviciile DOTRO.

Contacteaza DOTRO pentru a afla cum echipa noastra face diferenta intr-o piata a carei concurenta este la cel mai inalt nivel!

Va invitam sa ne apreciati pe Facebook